Gizlilik Politikamız

İnternet sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kişisel Bilgilerinizin gizliliğinin korunması Alman Ayak Sağlığı Merkezi için önemlidir. Bu çerçevede hazırladığımız Gizlilik Politikamızın kısa bir özetini aşağıda bulabilirsiniz.

İnternet sitesini kullandığınız süre boyunca ziyaret ettiğiniz bölümlere bağlı olarak bazı bilgiler internet sitesinde saklanacaktır. Bunları üçe ayırabiliriz;

Tarafınızca sağlanan kişisel bilgiler: Adınız, soyadınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve benzeri diğer bilgiler gibi ve zaman zaman formlar aracılığı ile onayınız dahilinde alınan kişisel bilgilerinizle alakalı olan bilgilerdir (“Kişisel Bilgiler”).

Kişisel Bilgilerinizi sağladığınız takdirde bu bilgileri kaydedebilir, işleyebilir, ve kullanabiliriz.

Ayrıca bu bilgileri tarafınızla bağlantı kurmak için de kullanabiliriz.

Kişisel Bilgileriniz aşağıdaki amaçlardan bir veya birkaçı için kullanılabilecektir;

– Tarafınızdan gelen her türlü talebi ve soruyu yanıtlamak;

– Yasal mevzuat kapsamında iş ilişkimizi geliştirmek;

– Yasalar gereğince gerekli olan bildirim ve bilgilendirmeleri yapmak;

Herhangi bir Kişisel Bilginizin toplanmasını istemiyor iseniz lütfen bu tür bilgileri tarafımızla paylaşmayınız. Bununla birlikte, Kişisel Bilgiler de dahil olmak üzere, talep edilebilecek bazı bilgileri sunmadan, bu tür bilgilerin sunulmasını gerektiren belirli özellikleri kullanmanızın ya da etkinliklere katılmanızın mümkün olmayabileceğini hatırlatmak isteriz.

Sağlamış olduğunuz Kişisel Bilgilerinize erişim, verilerin amaçları doğrultusunda kullanıp kullanılmadığını öğrenme ve verilerin düzeltilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi yönünde her aşamada hiçbir neden göstermeksizin talepte bulunabilme hakkına sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Sorduğunuz sorular ya da paylaştığınız yorumlar, fikirler ve öneriler gibi kişisel olmayan bilgilerden veya tarafımızca toplanabilecek ve herhangi bir Kişisel Bilgi ile bağlantılı olmayan bilgiler kişisel olmayan ve gizlilik taşımayan bilgiler olarak değerlendirilecek ve tarafınıza karşı herhangi bir y