AYAK SAĞLIK SORUNLARINA SON!
Mart 12, 2014
Antalya Şubemiz Açılmıştır.
Kasım 11, 2015
Tümünü Göster

Üyelerine çeşitli hizmetlerin yanı sıra yaptığı protokollerle de avantajlar yaratmaya çalışan Kocaeli Ticaret Odası sağlık hizmetleri sunan Alman Ayak Sağlığı Merkeziyle yaptığı protokol kapsamında ayak sağlığı konusunda sorunlar yaşayan üyelerine yüzde 20 indirim olanağı sağladı…

İstanbul ve İzmit’te faaliyet gösteren ayak sağlığı merkezi Alman Ayak Sağlığı Merkeziyle Kocaeli Ticaret Odası arasında imzalanan hizmet protokolüne Kocaeli Ticaret Odası adına Başkan Murat Özdağ ve Genel Sekreter Y. Oktay Baltal’yla sağlık merkezinin sahibi İbrahim Tetik imza koydular. Yapılan anlaşma kapsamında Kocaeli Ticaret Odası üyeleri ve çalışanları merkezden alacakları her türlü sağlık hizmetinden yüzde 20 indirimli yaralanacak.
HAYIRLI OLSUN
Protokolü “Hayırlı olsun” diyerek imzalayan Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, günlük hayatın en önemli sorunların başında gelen ayak sağlığı problemlerin çok önemli bir sağlık sorunu olduğunu vurgulayarak konunun önemine dikkat çekti ve yapılan anlaşmanın oda üyelerine hayırlı olmasını diledi. Merkezi Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi Belsa Sokak No 21 İzmit adresinde faaliyet gösteren firmanın sahibi İbrahim Tetik de Kocaeli Ticaret Odasıyla protokol yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.
AYAK BAKIMI
Merkezde ayak bakımı ve podoloji uygulamalaı kapsamında batık tırnak, mantarlı tırnak, nasır konularında genel cerrahi ve plastik cerrahi alanlarında operasyonlar yapılmasının yanında bakım ve tedavi gerçekleştiriliyor. Tırnak, parmak ve ayak sağlığı konusunda sorun yaşayanların 334 00 99 numaralı telefondan bilgi alabileceğini ve aynı numaradan randevu alınarak tedavi sürecinin başlatılabileceğini söyleyen sağlık merkezinin sahibi Tetik, alanında uzmanların görev aldığı merkezde hizmetin en kalitelisinin verildiğini söyledi.

×